Grafický dizajn | WADO Digitális ügynökség
WADO
Naše služby

Grafický dizajn

Nech je vaša firma pekná, jedinečná a funkčná! Zabezpečujeme, aby bol prvý dojem pre vašich budúcich zákazníkov príjemný.

Návrh firemného imidžu, branding

Keď je všetko, ako má byť, tak si neprehliadnuteľný a rozpoznateľný. Či už sa jedná o logo, vizitku, roll-up, alebo o vzhľad tvojich sociálnych médií – na nás sa môžeš spoľahnúť.

Hlavnými prvkami firemného imidžu sú logo, typ písma, farebná paleta, ktorú využívaš a ďalšie rôzne grafické prvky. Je dôležité nájsť tie správne prvky a hlavne ich správne kombinovať, prispôsobovať k rôznym platformám a k už hotovým podkladom.

Firemný imidž je veľmi dôležitý, ale máme tu aj samotný branding. Tu sa už nejedná len o vzhľad, brand a branding zahŕňa poslanie,ciele, príbeh a osobnosť firmy. Naši grafici ti pomôžu toto všetko graficky zrealizovať a o všetko ostatné sa postará naše marketingové oddelenie. 😉 Všetky veľké “veci” však začínajú malým krokom. Či už navrhujeme logo, alebo celý firemný imidž, vždy postupujeme s koncepciou, ktorá bude prispôsobiteľná každej tvojej platforme.

Návrh publikácií

Posilni svoj brand publikáciami!

Neestetické tabuľky, jednoliaty text cez viac strán a divne vložené obrázky? Dovoľ nám, aby sme z tvojich word dokumentov urobili na pohľadu príjemné a hlavne presvedčivé a moderné marketingové podklady!

Dúfame, že nemusíme zdôrazňovať, aké sú dôležité, profesionálne pripravené brožúry, katalógy alebo e-knihy. Estetika úhľadného textu, je na oko neviditeľná, prejavuje sa skôr v pohodlnom čítaní a v prehľadnosti. Znie to jednoducho, nie je však všetko tak, ako to vyzerá, ale našťastie my Ti dokážeme pomôcť aj s týmto. Samozrejme podklady upravíme aj graficky tak, aby sa prispôsobovali imidžu firmy a tak posilnili značku na trhu.

V brožúrach a katalógoch je veľmi dôležitá súhra obrázkov, textov, aby dokázali zaujať čitateľa aj na dlhšiu dobu. Vytvorenie dobrej publikácie je naozaj umenie a my ho ovládame.

Návrh užívateľského rozhrania (UI)

Tvojich zákazníkov vedieme k vašim spoločným cieľom esteticky vydlaždenou cestou.

Navrhovanie UI, teda užívateľského rozhrania, je komplexná kategória, do ktorej patrí návrh web stránky, či mobilnej aplikácie. Stredobodom pozornosti je teda grafický vzhľad, s ktorým sa užívateľ stretáva ako s prvým, ak navštívi web.

Výzvou je, aby bolo rozhranie estetické aj ako celok (obrázky, typografia, farby atď.), ale aj malé detaily musia byť dokonale vycibrené. Práve preto zvlášť navrhujeme originálne gombíky, či jednotné sady ikoniek a samozrejme si dávame záležať aj na input oblastiach. Navrhujeme na rôzne rozlíšenia, keďže napríklad mobilná aplikácia to vyžaduje.

Pri navrhovaní UI samozrejme nemúsíme znova objaviť svet, keďže už dostatočne poznáme užívateľov, alebo rozloženia stránok, či vizuálne prvky, ktoré dobre fungujú. Takzvané “best practice”. Takto sa môžeme sústrediť, aby sme vytvorili rozhranie, ktoré bude prehľadné, jedinečné a intuitívne – tak ako na počítači tak aj mobile.

Jedinečné ilustrácie a motion design

Obrázok dokáže povedať viac ako jedno slovo! A čo dokáže ešte viac? No predsa video!

Nemusíš sa ďalej spoliehať iba na stock videá, konečne si natrafil na správnych ľudí. Dôležitou súčasťou našej práce je aj strihanie videí, či ručne kreslené obrázky. Či už túžiš po ilustráciách na svoj web alebo po oživení/rozhýbaní loga, my Ti zaručujeme, že ich navrhneme tak, aby v plnej miere pasovali k imidžu firmy. Žiadne kompromisy nie sú potrebné, pretože tieto prvky určite nikde inde nestretneš, keďže sú pripravené jedine len pre tvoju firmu. Ak sa rozhodneš pre tieto riešenia, jednoznačne tak posilňuješ svoju značku.

Jedinečné ilustrácie pre:

  • online platformy
  • katalógy
  • offline reklamné prvky

Pohyblivé alebo video riešenia pre:

  • reklamné kampane
  • social media príspevky
  • web stránky