Tvorba web stránok

Nemáte vlastnú webstránku? Alebo chcete tú svoju vynoviť? Vieme Vám profesionálne a rýchlo novú webstránku, na ktorú budete pyšný! Pomôžeme Vám dosiahnuť Vaše ciele a rýchlu návratnosť investície.

 

Tvorba eshopov na mieru

Užívajte možnosti obchodovania cez internet! Zriadenie eshopu je lacnejšia a jednoduchšia než realizácia kamennej predajne, a mi máme všetky podklady aby sme Vám zriadili úspešný eshop.

 

Grafický dizajn a DTP

Žiadne šablóny, len dizajn, ktorý predáva. Grafický dizajn je jedným z kľúčov k úspechu. Nielen pri online ale aj pri tlačovej grafiky (katalógy, letáky, design manuály) dbáme na všetky detaily, aby z našich prác vyžarovala profesionalita.

 

Online marketing

Čo Vám reklama vo vyhľadávačoch prinesie? Riešenie, ktoré úspešne propaguje Vaše produkty a služby na internete a zabezpečuje podrobnú štatistiku o návratnosti Vašich investícií.
 

 

Optimalizácia web stránky – SEO

Máte webstránku a neplní svoju funkciu? Zvýšte návštevnosť Vašej internetovej stránky a získajte nových zákazníkov! Optimalizácia webovej stránky je spolupráca na dlhú etapu, ale určite donesie výsledky.