Palivo pre Váš online biznis

Pre každého je jednoznačným, že nevyhnutnou súčasťou úspešnej online spoločnosti je kvalitná web stránku, či e-shop.Ale je to postačujúce? Musíme povedať, že NIE! Ak si napríklad zakúpite kvalitné osobné vozidlo, do ktorého nenatankujete palivo, potom to vozidlo nebude môcť spĺňať svoj cieľ. Takto to funguje aj v online svete.

Bez online marketingu bude Váš e-shop “odstavený pred domom” a všimnú si ho len okoloidúci.

  •  Google AdWords?
  •  Etarget?
  •  Facebook?
  •  SEO?
  •  Content Management?

Radi Vám poradíme, čo (na)tankovať!.

Pred vyžiadaním cenovej ponuky si prezrite naše referencie a názory našich zákazníkov.

Prečo to potrebujete?

Google Adwords kampane

Zobrazí sa správnemu publiku, ktoré hľadá práve Váš produkt či službu. Jedná sa o najefektívnejší spôsob ako priviesť na Vašu stránku skutočne potencionálnych návštevníkov.
Zobrazenie reklamy je zdarma, platíte len za reálnych návštevníkov web stránky. Reklama sa zobrazí nad výsledkami alebo na pravej strane vyhľadávania v Google prípadne na jej partnerských stránkach.
Najznámejší poskytovatelia PPC reklám sú Google so službou Google Adwords. Na realizáciu reklamy nepotrebujete veľký obnos peňazí, jednoducho si zvolíte kredit, ktorý do reklamy chcete investovať.

 

Čo získate Vašou prítomnosťou na sociálnych sieťach?

Sociálne siete sú hitom poslednej doby, ako v súkromnej aj v komerčnej sfére v oblastiach marketingu a propagácie.
Propagácia Vašej firmy na sociálnych sieťach  – vďaka demografického cielenia – má výhody, ktoré s inou kampaňou nedosiahnete.

Ako profitovať z reklamy na Facebook?

Efektívne osloví cieľovú skupinu podľa veku, pohlavia, vzdelania, profesii, čí na základe osobných záujmov.
Zainteresovaním správneho užívateľa zabezpečíte rast potenciálnych návštevníkov a prilákate ich na Vašu web stránku. Úspešnosť reklamnej kampane môžete neustále kontrolovať priamo na Facebooku.

Vytvorením a správou reklamy na sociálnych sieťach dokážete nasmerovať užívateľov na Vašu Facebook a webovú stránku alebo e-shop.