Prečo expandovať do Maďarska?

Odpoveď je veľmi jednoduchá a prostá. Lebo sa to OPLATÍ.

Prezredíme vám, ako zarobiť v Maďarsku čo najviac

Sme Maďari žijúci na Slovensku. Ovládame štátny jazyk bez problémov, no naším materinským jazykom je Maďarština. Poznáme Maďarský trh, vieme ako nájsť a osloviť cieľovú skupinu. Manažovali sme už viacero e-shopov na Slovensku aj v Maďarsku, poznáme postupy, vieme ako na to. Integrovaný online marketing (to jest spojenie viacerých kanálov, ako Google AdWords, Etarget, Facebook, Direct Mailing, SEO – optimalizácia pre vyhliadače, atď) sme používali už aj pred rokmi, no časom sme tieto postupy vyľadili, aby z nich mohli naši klienti získať čo najviac.

Infografika - keď menej je viac
Infografika HU vs SKKeď menej je viac

Keď ste ich už zopár “preštudovali”, potom pravdepodobne zdielate aj vy ten názor, že infografiky sú naozaj super – my ich jednoducho zbožnujeme. Sme si toho vedomí, že každý má radšej prehladné formáty, ako dlhé texty plné nepodstatných a nezaujímavých údajov, takže namiesto toho, aby sme tieto postupy podrobne popísali, sme pre Vás pripravili jednu infografiku. Šetríme tak vaším časom, čo je dnešnej rušnej dobe pokladom.

Infografika - keď menej je viac
Kľúčové ukazovatele výkonnosti(KPI – Key Performance Indicator)

Z tejto infografiky sa okrem dôležitých online marketingových ukazovateľov, ako CPC, CTR, miera konverzií a ROI, dozviete aj to, že prečo sa oplatí vstúpiť na maďarský trh. Infografika totižto obsahuje porovnanie výkonnosti dvoch e-shopov (Maďarsko vs Slovensko), na ktorých sa predávali tie isté produkty, dokonca v Maďarsku za o niečo vyššie ceny, takže bola aj samotná marža väčšia, naopak náklady boli zas o niečo nižšie.

Infografika - keď menej je viac
Všetko v jednomOd vytvorenia e-shopu, až k dodaniu balíkov

Prečo by ste mali zveriť svoj vstup na Maďarský trh práve nám? Máme viacročné skúsenosti v tejto oblasti, ovládame jazyky takže sme schopní zabezpečiť celý postup od tvorby webových stránok, či e-shopov cez SEO, až k integrovanému online marketingu a to všetko na vysokej úrovni. Cez partnerské spoločnosti Vám pomôžeme aj so zakladaním firiem a účtovníctvom, dokonca aj dodaním tovaru zákazníkom.

 

Prvý krôčik k vášmu úspešnému maďarskému e-shopu

Expandujte do Maďarska čím skôr, a začnite zarábať viac! My Vám s tým dokážeme pomôcť.
Ešte sme vás nepresvedčili? Tu nájdete naše výsledky. Potom čo ich preštudujete už nebudete váhať: