Naše služby | WADO Digitális ügynökség
WADO

Online marketing

Chcete byť ihlou v kope sena? Nie je to veľmi povzbudivé postavenie! Ak nechcete zostať bez povšimnutia na online trhu, je čas oboznámiť sa s možnosťami online marketingu. Radi spolupracujeme s malými podnikmi, ktoré chcú rásť a sú odhodlané, radi ich nasmerujeme na cestu rastu pomocou marketingových nástrojov spoločnosti Google a Facebook.

Online marketing
Vytváranie webstránok

Vytváranie webstránok

Naša spoločnosť by potrebovala web stránku - jedna z najčastejšie používaných fráz od našich potenciálnych klientov. Na začiatok to nie je zlé, ale potom začína naša skutočná práca. Vedeli ste, že vytvorenie webovej stránky môže trvať až 100 hodín? Pri e-shope to je zvyčajne ešte viac. Pýtame sa, prichádzame s nápadmi, plánujeme a realizujeme!

Grafický dizajn

Uvidieť a zamilovať sa. Prvý dojem získavame vždy najprv zo vzhľadu. Pomocou našej fantázie vytvárame vaše predstavy.

  • Webdesign - UI, UX
  • Pri web designe sa vyžaduje niekoľko dôležitých vlastností - systémové myslenie a zmysel pre obchod. Okrem toho musí dizajnér veľmi dobre poznať okolie, v ktorom pracuje - internet a používateľov, teda musí mať technické znalosti a poznať ľudské vlastnosti. Webdizajn by mal, čo najúčinnejšie odovzdávať informácie - či už ide o text, obrázky, zvuk alebo video. Chceme zdôrazniť, že naši kolegovia nielenže navrhujú webové stránky, ktoré sú krásne, ale tiež fungujú dokonale, pretože sa vyznajú v UX a UI.

  • Vzhľad spoločnosti alebo organizácie so zosúladenými farbami a štýlom je pre verejnosť veľmi dôležitá. Sem patrí web, tlačené médiá, logo, rôzne firemné publikácie, kancelárske vybavenie a reklama, toto všetko v sebe obnáša váš brand. Toto je spôsob, ako nás môžu ľudia okamžite spoznať, ale iba ak je naša vizáž správne a zapamätateľne skonštruovaná. Pomôžeme vám s tým, nestraťte sa v dave.

  • Ak oblubujete jedinečné a štýlové riešenia, tak vynikajúcim výberom je používanie ilustrácií. Čo môže byť lepšie ako kresba alebo ikona, ktorá presne odzrkadľuje vaše predstavy . Nie je potrebné hrabať sa v databázach, aby ste našli tie správne pre vás alebo sa dokonca uspokojiť s niečím, čo je iba skoro vyhovujúce. Od nás môžete mať ilustrácie, ktoré sú ušité na mieru rovno z našej grafickej dielne.

  • DTP grafika sa už síce pohybuje mimo hraníc online sveta, ale my si dokážeme výborne poradiť aj s touto úlohou. Ak teda potrebujete vizitky, plagáty, leták alebo dokonca billboard, tak sa na nás smelo obráťte. Naši šikovný kolegovia vyťažia aj z tejto práce maximum.

Grafický dizajn
Poradenstvo

Poradenstvo

Ako podnik sme zvyknutí, že sa musíme do všetkého rozumieť. Prezradíme vám, že toto chyba! Každý nech robí to, čomu sa skutočne rozumie! Za posledných viac ako 10 rokov sme získali bohaté skúsenosti v pomoci pre malé podniky a v posúvaní internetových obchodov na vyššiu úroveň.

Ak neviete presne, ktorou cestou sa chcete vydať v digitálnom svete, alebo neviete, či smerujete správnym smerom, kontaktujte nás. Prediskutujeme si, kde sa momentálne nachádzate, aké máte príležitosti na rozvoj a aké nástroje a riešenia vám môžu pomôcť.

Kontaktujte nás