Vytváranie webstránok | WADO Digitális ügynökség
/wado-content/themes/wado/img/logo_emblema2.svg
Naše služby

Vytváranie webstránok

Vedeli ste, že dnes nestačí mať hocijakú webovú stránku? A to preto, lebo rozdiel medzi hocijakým webom a dobrým webom je obrovský! Dobrý web je nielen pekný, mal by byť vašim obchodným predajcom. Predajcom, ktorý pracuje 24 hodín denne a neustále informuje vašich budúcich zákazníkov. My pre vás vytvoríme presne takýto web!

Firemné webstránky

Ukážte mi svoju webstránku a ja vám poviem, kto ste!

Rozhodli ste sa, že vaša spoločnosť potrebuje nový web, ale nie ste si istý, čo by mal byť ďalší krok? Komu zveriť túto prácu do rúk, aby bol konečný výsledok taký, aký ste si predstavovali? Čo moje podnikanie naozaj potrebuje? Otázky sa hromadia a keď odpovede neprídu včas, môže sa stať, že celý plán skončí v šuflíku.

My nevyrobíme to, čo nám vy poviete, ale spoločnou prácou sa chceme dopracovať k niečomu, čo skutočne pomôže vašej firme. Pýtame sa veľa. Poskytujeme rady a nápady. Úspešný projekt je, keď ste s konečným výsledkom spokojný aj vy, aj my.

Referencie Vypýtajte si cenovú ponuku

E-shopy

Aký je dobrý e-shop? Ten, ktorý prináša zisk!

Ako by ste opísali dobrý internetový obchod? Ako to vidia priemerné firmy: nech je rýchly, pekný, nech vie všetko a samozrejme nech je lacný!

… ako sa k tomu stavia podnik, ktorý chce rásť? Chce e-shop, ktorý:

  • bude jedným z hlavných pilierov podnikania a pomôže firme rásť
  • bude prinášať zisk
  • dodá zákazníkom nákupné skúsenosti, ktoré si zaslúžia
  • vynikne spomedzi ostatných a nebude iba skrýtý niekde v zákutiach internetu
  • sa neustále vyvíja a môžete hrdo povedať: toto je môj e-shop!
Referencie Vypýtajte si cenovú ponuku

Podnikateľské systémy

Nepracuj viac, ale múdrejšie!

Radi ťukáte všetko ručne? Radi sa strácate v množstve papierov a v excel tabuľkách? Ak áno, veľa šťastia v práci, táto služba potom nie je pre vás. Ak si však myslíte, že je čas začať digitalizovať svoje podnikanie a zaujímate sa o nasledujúce riešenia:

  • automatizovaná správa podnikových údajov
  • prepojenie samostatných systémov správy a riadenia spoločností (účtovníctvo, internetový obchod, logistika)
  • návrh a programovanie vašej firme prispôsobených systémov správy a riadenia spoločností,
  • tak ste na správnom mieste!

 

Vyššie uvedené riešenia už nie sú iba pre “veľkých”. Pomáhajú vašej firme bežať transparentnejšie a automatizované procesy vám umožňujú sústrediť sa na strategické veci namiesto manuálnej práce. Táto téma je zložitejšia ako na niekoľko riadkov, preto vám odporúčame, aby ste nás kontaktovali a preskúmame vaše možnosti.